O nás

Trhy v Starej Turej, leto 2019
Trhy v Starej Turej, leto 2019

Kto sme

Sami by sme o sebe mohli napísať tie najkrajšie a najvoňavejšie vety, súvetia, rovno celé knihy. O tom, akí sme dokonalí, akú úžasnú prácu robíme. Že sme svetová trieda vo všetkom, čoho sa chytíme. Takých „úprimných“ článkov o nás by sme si vedeli vymyslieť fúru. My túžime po naozajstnom článku o nás, od vás. Tu prenecháme žezlo tvorivosti tebe, každému jednému, čo nás stretol a má čo povedať.

Nechávame Ti priestor vyjadriť sa. Poznáš nás, napíš nám a my z toho spravíme článok naozaj o nás. Tak šup šup, píš čo o nás vieš, aký sme na teba spravili dojem, čokoľvek. Napíš nám správu na Facebook, Instagram, YouTube, TikTok alebo aj email. A možno sa dozvieme niečo nové aj my. 🙂

Takto sa vidíme my

Sme traja nadšenci do prírodných mydiel a kozmetiky. Každý sme z iného cesta, tak ako každé naše prírodné mydlo. Každý máme za sebou iný príbeh a inú históriu. Čo nás však spája je chuť spraviť tento svet krajším, farebnejším a lepším. A to zrovna cez prírodné mydlá a kozmetiku.

Michal pochádza z Piešťan, vybavuje grafiku, online marketing a IT. Nezastaví sa pred žiadnou výzvou. Pije kávu a pracuje hlavne v noci, keď pominie okolitý šum.

Tomáš sa narodil v Šaci pri Košicoch ako sám vravieva. Umelec, ktorý zároveň vyučuje výtvarnú výchovu na Myjave. S hlbokým všestranným prehľadom vie kompetentne reagovať na hocakú tému.

Marcel ako pravý Brezovan narodený na Myjave je hlavný mydlár. Svoju kreativitu vysiela do sveta cez pestrofarebné prírodné mydlá a spásonosné myšlienky. Tiež pije kávu. (update po dvoch rokoch, už iba bezkofeínovú)

V prvých 13 minútach sa predstavujeme

A tu nás kúpiš