Vitaj u majstrov mydlárov

suchý olej plný vitamínov

suchý olej plný vitamínov

pre tvoju zamatovú hebkú pokožku a žiarivé vlásky

Karpaty - South Beach - Kopanice

Karpaty – South Beach – Kopanice

nová umelecká kolekcia prírodných mydiel

Krémová sezóna

Krémová sezóna

MUCUMU pre každého

Mr. Suché Ruky

Mr. Suché Ruky

a MUCUMU five

O večnom smrade v Carihrade

O večnom smrade v Carihrade

SOAP FREAKS rozprávka

Legenda o SOAP FREAKS

Legenda o SOAP FREAKS

prírodných mydlách

minimalizujme COVID 19

minimalizujme COVID 19

pravidelným umývaním rúk

Vitaj ešte raz

Ale ktože ťa to vlastne víta?

Sme SOAPFREAKS. Marcel, Mišo a Tomo. Vyrábame tie najprírodnejšie mydlá a krémy. Na Myjave máme menšiu mydláreň a naše produkty si môžeš vychutnať vďaka nášmu e-shopu, prípadne v niektorých z desiatok predajní po celom Slovensku. Konkrétne v predajniach na TEJTO mape. Viac sa dočítaš na stránke O NÁS a kontakty nájdeš na stránke KONTAKT. Tešíme sa na teba.

Čo dobré pre teba máme?

Prírodné mydlá

Najprírodnejšie mydlá vyrobené len z rastlinných olejov a masiel. Nájdeš v nich aj kúsok lásky a tvoja pokožka kus útechy a pôžitku. Všetko nájdeš v článku slovenské prírodné mydlá. Keby je niečo nejasné, kedykoľvek napíš.

Prírodný tuhý krém MUCUMU

Tuhý krém pre všetky potreby suchej a citlivej pokožky. Unikátne umelecké dielo. Je to krém ako žiadny iný. Vyvinutý na skutočné riešenie suchej pokožky. Nie je to nejaká klasická nátierka na pokožku. Chceš mať už konečne zdravú, hydratovanú a nepopraskanú pokožku? Čítni si celý článok o kréme na suchú pokožku.

Budeme sa tešiť s tebou, keď konečne okúsiš, aké to je používať skutočné mydlo a krém. Okrem týchto dvoch šampiónov ti ešte vieme zaistiť doručenie zdarma pri objednávke nad 30€ a to do 3 pracovných dní. (Objednáš v pondelok, domá máš UT/STR/ŠTV máš doma)

Z nášho instagramu